Odbiór mieszkania Warszawa

Odbiór mieszkania Warszawa

Pomoc inżyniera podczas odbioru mieszkania

Pomoc inżyniera podczas odbioru mieszkania jest Twoim prawem. Masz prawo wziąć ze Sobą kogoś do pomocy, kogoś kto Ci pomoże sprawdzić Twoje nowe mieszkania.

Brak akceptacji przez dewelopera jest dziwny i jest sygnałem, że coś może być źle, coś może być do ukrycia. Jeżeli wszystko jest dobrze to czego się wstydzić, czego obawiać?

Pomoc osoby fachowej jest rzeczą zwyczajną, każdy dobry deweloper to wie i akceptuje.

Wszyscy dobrzy deweloperzy mają wdrożone procedury kontrolne jeszcze przed pokazaniem mieszkania klientowi. Bardzo często podczas sprawdzania mieszkania w trakcie odbioru technicznego znajdujemy ślady poprawek wykonanych przez wykonawcę po kontroli wewnętrznej dewelopera. Po odbiorze inspektorów nadzoru inwestorskiego od wykonawcy budynku. Inspektor od dewelopera sprawdził mieszkanie i zgłosił usterki do poprawy. Wykonawca poprawia usterki. Mieszkanie jest gotowe do pokazywania klientowi.

Czy to wystarczy?

W przypadku odbiorów budowlanych dewelopera od wykonawcy raczej tak, jednak …

Jednak odbiór techniczny mieszkania od dewelopera jest odbiorem zleconym przez Ciebie, czyli kupującego mieszkanie. Klient kupujący mieszkanie jest bardziej zainteresowany jakością i dokładnością wykonania niż inspektor dewelopera.

Tu jest różnica!

My sprawdzamy mieszkanie dla Ciebie, pokazujemy usterki i niedociągnięcia Tobie i to Ty akceptujesz jakość wykonania, oczywiście w granicach przewidzianych przez Polskie Normy.

Zwracamy większą uwagę na jakość i estetykę wykonania, ponieważ to Ty będziesz musiał patrzeć na wszystkie niedociągnięcia. Ty będziesz mieszkał w tym mieszkaniu i musisz być z niego zadowolony. To jest nasza rola, pomagać w odbiorze abyś był usatysfakcjonowany Twoim mieszkaniem.

Warto wynająć fachowca!


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź Sobie kłopotów z deweloperem.


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Baza wiedzy o odbiorach