Odbiór mieszkania Warszawa Mokotów

Odbiór mieszkania Warszawa Mokotów

Herb dzielnicy Mokotów

Mokotów – dzielnica Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Pierwotna nazwa „Mokotowo” pochodzi od imienia właściciela wsi, prawdopodobnie o imieniu Mokot. Liczba ludności to 218.265 osób, powierzchnia to 35,4 km2 (wg. Wikipedia).

Mokotów to modna dzielnica mieszkaniowa znana z wielu terenów zielonych, do których należą m.in. Pole Mokotowskie na terenie dawnego lotniska oraz park Morskie Oko ze stawami, fontannami i pomnikiem wojennym. W okolicy znajduje się kilka dużych centrów handlowych, w tym Galeria Mokotów, w której mieszczą się sklepy polskich projektantów.

Restauracje, knajpki, browary, bary i winiarnie

Ulica Puławska jest skupiskiem międzynarodowych knajpek i restauracji specjalizujących się w polskiej kuchni fusion, a okoliczne minibrowary, bary koktajlowe i winiarnie przyciągają liczne tłumy miejscowych.

Znajduje się tu szereg zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Jeziorko Czerniakowskie jest największym naturalnym zbiornikiem wodnym w Warszawie. Wraz z najbliższym otoczeniem jest ono także rezerwatem przyrody.

Wille, ambasady, biurowce

Zabudowa Mokotowa jest różnorodna. Niektóre części tego rozległego terenu zajmują wille (mieści się w nich wiele ambasad), podczas gdy w innych znajdują się osiedla bloków z wielkiej płyty. Pozostałością po przemyśle w tej dzielnicy jest usytuowany na południowym zachodzie Służewiec Przemysłowy, gdzie obecnie znajduje się największe w Warszawie skupisko budynków biurowych. Do 2016 wzniesiono tam 75 biurowców. Część dzielnicy znajdująca się na wschodzie, niedaleko Wisły (okolica Siekierek), jest z kolei w większości niezagospodarowana.

Odbiór mieszkania Warszawa Mokotów

Jest to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Powstało tu wiele nowych osiedli mieszkaniowych, wiele nowych budynków jednorodzinnych. Dzielnica Mokotów oferuje wiele udogodnień, usług dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Znajdują się tu liczne urzędy, biura, usługi, galerie handlowe i sklepy. Dobra komunikacja z centrum Warszawy powoduje, że Mokotów jest chętnie wybierany przez klientów do kupna mieszkania.

Odbiór mieszkania Warszawa Mokotów. Przy pomocy narzędzi zmierzymy i zbadamy Twoje mieszkanie, abyś miał pewność najwyższej jakości wykonania Twojego lokalu, ścian, posadzek, instalacji, okien, drzwi.

Inwestycje w których odbieraliśmy mieszkania na Mokotowie

  • Osiedle Nordic Mokotów – YIT Development
  • Osiedle Mangalia Mokotów – Budimex
  • Osiedle Wiślany Mokotów – Budimex
  • Osiedle Green Mokotów – Robyg
  • Osiedle Wołoska 52 – W52
  • Osiedle Na Mokotowie – Dantex
  • Osiedle Apartamenty Dolny Mokotów – Dom Development
  • Osiedle Mozaika Mokotów – Layetana
  • Osiedle Nowe Południe – Napollo
  • Osiedle Mokotów nad Skarpą – Dom Development

Odbiór mieszkania Warszawa Mokotów

Oferujemy wsparcie inspektora budowlanego podczas odbioru technicznego mieszkania w dzielnicy Mokotów w Warszawie.
Inspektor budowlany skontroluje usterki w Twoim mieszkaniu.Przy pomocy narzędzi skontroluje czy wszystkie elementy mieszkania są wykonane zgodnie z umową deweloperską, Polskimi Normami.

Sprawdzimy dla Ciebie całe Twoje mieszkanie, abyś miał pewność z dobrego zakupu i satysfakcję z nowego mieszkania.

Warto wynająć fachowca!

Zamów pomoc fachowca


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź sobie kłopotów z deweloperem


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Usługa dostępna w całej Warszawie i okolicznych miastach:

Dzielnice Warszawy: Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Okoliczne miasta: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Jabłonna, Brwinów, Nadarzyn, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.Odwiedź nas na Facebook-u

https://www.facebook.com/Fachowy-Odbi%C3%B3r-Mieszkania-2238425803076611/