Kontrola instalacji elektrycznej

Na czym polega kontrola instalacji elektrycznej ?

Niektórych rzeczy w trakcie odbioru technicznej nieruchomości nie da się zobaczyć „gołym okiem” i potrzebne są specjalistyczne sprzęty. Z pewnością nie posiadasz kamery termowizyjnej, która będzie pomocna w tego typu sytuacjach. Dlatego też kontrola instalacji elektrycznej powinna odbywać się z fachowcem. Nawet jeśli posiadałbyś takie urządzenie, to możesz nie mieć wystarczającej wiedzy w temacie kontroli głównych przewodów. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu zweryfikują wszystkie rozdzielnice pod względem ewentualnych przegrzewających się styków lub też i innych elementów. Profesjonalna pomoc będzie wiązała się ze zminimalizowaniem ryzyka wystąpienia pożarów z racji źle skonstruowanych podłączeń lub wykorzystania kabli o zbyt małej wytrzymałości.

W związku z powyższym kontrola instalacji elektrycznej w mieszkaniu powinna odbywać się w obecności fachowca, który tego typu usługi świadczy na co dzień, przez co wie dokładnie, na co zwrócić szczególną uwagę. Lepiej zainwestować w specjalistę przed odebraniem lokalu niż później martwić się o dodatkowe koszty związane z koniecznością wymiany rozdzielni czy okablowania.


Lepiej niech sprawdzi to fachowiec

Oferujemy pomoc inżyniera podczas odbioru technicznego mieszkania w Warszawie. Pomożemy wykryć usterki w Twoim mieszkaniu, sprawdzimy czy wszystko jest wykonane zgodnie z umową, Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, przepisami budowlanymi.

Warto wynająć fachowca!


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź sobie kłopotów z deweloperem


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Usługa dostępna w całej Warszawie i okolicznych miastach:

Dzielnice Warszawy: Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Okoliczne miasta: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Jabłonna, Brwinów, Nadarzyn, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.


Masz pytania? Zastanawiasz się nad czymś? Chcesz dowiedzieć się co dzieje się podczas odbioru technicznego mieszkania, jakie normy, przepisy obowiązują budowlańców? Co dają nowe technologie?

Zajrzyj do „Bazy wiedzy o odbiorach” znajdziesz tu odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Kliknij i przeczytaj o co pytali inni kupujący nowe mieszkania.

Nie jesteś pierwszym i jedynym właścicielem nowego mieszkania. Przed Tobą były już tysiące innych, oni też mieli pytania i wątpliwości jak wygląda odbiór techniczny mieszkania, jak się przeprowadza kontrolę, co można usterkować na odbiorze mieszkania.

Skorzystaj z doświadczeń i pytań innych. Baza wiedzy o odbiorach technicznych mieszkań jest dla Ciebie.


Odwiedź nas na Facebooku

Fachowy Odbiór Mieszkania na facebook-u