Odbiór mieszkania Marki

Odbiór mieszkania Marki

Herb miasta Marki

Marki – miasto położone w powiecie wołomińskim, w woj. mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej na północny wschód od Warszawy, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 629. Przez Marki przepływają: rzeka Długa oraz rzeka Czarna, uchodzące do Kanału Żerańskiego. Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Marki.

Miasto Marki, obok Radzymina, Ossowa i innych miejscowości podwarszawskich, odegrały istotną rolę w Bitwie Warszawskiej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Wprawdzie w samych Markach nie toczyły się walki, lecz mieściły się tu ośrodki decyzyjne.

Dzisiejsze Marki są miastem, które od początku tego stulecia przechodzi ogromne przeobrażenia. Otwarcie obwodnicy, ułożenie praktycznie od zera kanalizacji sanitarnej, budowa i rozbudowa placówek edukacyjnych – to tylko kilka przykładów tego, co się niedawno wydarzyło lub dzieje w mieście.

W wieku XIX (początkowo pod zaborem pruskim i w ramach Księstwa Warszawskiego, a po 1815 w zaborze rosyjskim) rozpoczął się proces stopniowego przekształcania się Marek w osadę przemysłową. W latach 1833–1835 poszerzono i wybrukowano wiodący przez Marki trakt, mieszkańcy zaczęli zajmować się rzemiosłem (obuwnictwo, tkactwo). Dzięki występowaniu zasobów gliny znaczenia nabierał także wyrób cegieł. Jednak bardziej intensywny rozwój Marek możliwy był dopiero po roku 1850, gdy przedsiębiorstwa z terenu Kongresówki uzyskały dostęp do rynku rosyjskiego.

Według Wikipedia ilość mieszkańców to 33.914 osób, powierzchnia 26 km2.

Inwestycje na których pomagaliśmy odbierać mieszkania w Markach

 • osiedle Na Mazowszu Dom – BF Invest
 • osiedle Kwitnące osiedle – SAM81
 • osiedle Królewskie Marki – BudDom
 • osiedle Młody Kopernik – Global dewelopment
 • osiedle Pogodne – Ryńscy dewelopment
 • osiedle Promienna I – Mazovia dewelopment
 • osiedle Olimpik Park – Eleganto dewelopment
 • osiedle Park Point – Metropolitan Park
 • osiedle Promienna II – Mazovia dewelopment
 • osiedle Aria – Kurkowski
 • osiedle Promienna III – Mazovia dewelopment

Odbiór mieszkania Marki

Oferujemy pomoc inżyniera podczas odbioru technicznego mieszkania w Markach. Pomożemy wykryć usterki w Twoim mieszkaniu, sprawdzimy czy wszystko jest wykonane zgodnie z umową, Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, przepisami budowlanymi.

Dzięki naszej pomocy zostaną wykryte wszystkie usterki w Twoim mieszkaniu. Koszty usuwania usterek obciążą dewelopera, a nie Ciebie.

Warto wynająć fachowca!

Zamów pomoc fachowca


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź sobie kłopotów z deweloperem


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Usługa dostępna w całej Warszawie i okolicznych miastach:

Dzielnice Warszawy: Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Okoliczne miasta: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Jabłonna, Brwinów, Nadarzyn, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.Odwiedź nas na Facebook-u

https://www.facebook.com/Fachowy-Odbi%C3%B3r-Mieszkania-2238425803076611/