Odbiór mieszkania Warszawa

Odbiór mieszkania Warszawa

Pomoc inżyniera podczas odbioru mieszkania

Pomoc inżyniera podczas odbioru mieszkania jest Twoim prawem. Masz prawo wziąć ze Sobą kogoś do pomocy, kogoś kto Ci pomoże sprawdzić Twoje nowe mieszkania.

Sprzeciw, brak akceptacji fachowca przez dewelopera jest niepokojący i jest sygnałem, że coś może być źle, coś deweloper próbuj ukryć. Jeżeli wszystko jest dobrze to czego się wstydzić, czego obawiać?

Pomoc osoby fachowej jest rzeczą zwyczajną, każdy dobry deweloper to wie i akceptuje.

Wszyscy dobrzy deweloperzy mają wdrożone procedury kontrolne jeszcze przed pokazaniem mieszkania klientowi. Sami sprawdzają mieszkania zanim zaczną je pokazywać klientom. Profesjonalny deweloper dba o swój wizerunek. Zgłasza poprawki do wykonawcy na etapie wewnętrznej kontroli budowy.

Bardzo często podczas sprawdzania mieszkania w podczas odbioru technicznego znajdujemy ślady poprawek wykonanych przez wykonawcę po kontroli wewnętrznej dewelopera. Poprawek wykonanych po odbiorze inspektorów nadzoru inwestorskiego od wykonawcy budynku. Inspektor od dewelopera sprawdził mieszkanie i zgłosił usterki do poprawy. Wykonawca poprawia usterki. Dopiero wtedy mieszkanie jest gotowe do pokazywania klientowi.

Czy to wystarczy?

W przypadku odbiorów budowlanych dewelopera od wykonawcy raczej tak, jednak …

Jednak odbiór techniczny mieszkania od dewelopera jest odbiorem zleconym przez Ciebie, czyli kupującego mieszkanie. Klient kupujący mieszkanie jest zainteresowany właściwym wykonaniem mieszkania pod względem norm budowlanych. Jedna o wiele bardziej niż deweloper jest zainteresowany jakością, dokładnością i estetyką wykonania niż inspektor dewelopera. Klienci, a szczególnie Panie zwracają uwagę na estetykę wykończenia mieszkania, wizualne walory okien, drzwi, grzejników, drzwi wejściowych.

Tu jest różnica!

My sprawdzamy mieszkanie dla Ciebie, pokazujemy usterki i niedociągnięcia Tobie i to Ty akceptujesz jakość wykonania, oczywiście w granicach przewidzianych przez Polskie Normy.

Zwracamy większą uwagę na jakość i estetykę wykonania, ponieważ to Ty będziesz musiał patrzeć na wszystkie niedociągnięcia. Ty będziesz mieszkał w tym mieszkaniu i musisz być z niego zadowolony. To jest nasza rola, pomagać w odbiorze abyś był usatysfakcjonowany Twoim mieszkaniem.

My sprawdzimy Twoje nowe mieszkanie nie tylko pod względem zgodności z Polskimi Normami i przepisami budowlanym, ale również pod względem estetyki i dokładności wykonania.

Warto wynająć fachowca!


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź Sobie kłopotów z deweloperem.


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Baza wiedzy o odbiorach