Odbiór techniczny mieszkania

Na czym polega odbiór techniczny mieszkania ?

Zakup własnego nowego mieszkania jest dla wielu osób nowym rozdziałem w życiu. Dlatego też warto dopilnować, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. W końcu nikt nie chciałby, aby w jego nieruchomości na oknach czy instalacji elektrycznej widoczne były oznaki remontu. W takich sytuacjach warto zgłosić się do fachowców, którzy razem z Tobą dokonają odbioru technicznego lokalu. Nasze usługi polegają na dokładnym sprawdzeniu zgodności całej nieruchomości z normami, a także i samym projektem. To również kontrola wszystkich zamontowanych instalacji oraz wykonania specjalistycznego badania termowizyjnego, które wskaże ewentualne nieprawidłowości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszelkie usterki, rysy czy też niedociągnięcia zostaną wychwycone. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nieruchomości wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego warto zadbać o to, żeby wychwycić wszelkie usterki. W związku z tym odbiór techniczny mieszkania najlepiej powierzyć specjalistom z wprawnym okiem i znajomością branży.


Lepiej niech sprawdzi to fachowiec

Oferujemy pomoc inżyniera podczas odbioru technicznego mieszkania w Warszawie. Pomożemy wykryć usterki w Twoim mieszkaniu, sprawdzimy czy wszystko jest wykonane zgodnie z umową, Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, przepisami budowlanymi.

Warto wynająć fachowca!


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź sobie kłopotów z deweloperem


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Usługa dostępna w całej Warszawie i okolicznych miastach:

Dzielnice Warszawy: Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Okoliczne miasta: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Jabłonna, Brwinów, Nadarzyn, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.


Masz pytania? Zastanawiasz się nad czymś? Chcesz dowiedzieć się co dzieje się podczas odbioru technicznego mieszkania, jakie normy, przepisy obowiązują budowlańców? Co dają nowe technologie?

Zajrzyj do „Bazy wiedzy o odbiorach” znajdziesz tu odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Kliknij i przeczytaj o co pytali inni kupujący nowe mieszkania.

Nie jesteś pierwszym i jedynym właścicielem nowego mieszkania. Przed Tobą były już tysiące innych, oni też mieli pytania i wątpliwości jak wygląda odbiór techniczny mieszkania, jak się przeprowadza kontrolę, co można usterkować na odbiorze mieszkania.

Skorzystaj z doświadczeń i pytań innych. Baza wiedzy o odbiorach technicznych mieszkań jest dla Ciebie.


Odwiedź nas na Facebooku

Fachowy Odbiór Mieszkania na facebook-u