Odbiory mieszkań od dewelopera Warszawa

Odbiory mieszkań od dewelopera Warszawa

Deweloper buduje budynek w którym znajduje się Twoje mieszkanie. Doprowadza mieszkanie do stanu wykończenia zwanego „deweloperskim” i zaprasza Cię na odbiór techniczny.

Zaproszenie na odbiór techniczny

Deweloper wyznacza termin odbioru technicznego mieszkania. Podczas odbioru trzeba sprawdzić czy mieszkanie jest prawidłowo wykonane. Należy sprawdzić czy ściany, wylewki betonowe są zgodnie z projektem, czy wymiary są prawidłowe, czy tynki i betony są prawidłowo wykonane. Trzeba skontrolować czy wszystkie okna, drzwi są zamontowane i dobrze się zamykają i otwierają. Do zweryfikowania są wszystkie instalacje w mieszkaniu tj. elektryczna, wentylacyjna, gazowa, wodna, kanalizacyjna, internetowa, radiowo-telewizyjna.

Sporo tego do sprawdzania

Czy potrafisz sprawdzić jakość wykonania tynku gipsowego na ścianie? Czy potrafisz sprawdzić czy okno jest prawidłowo zamontowane, czy ma komplet uszczelek, mocowań, mechanizmów, zaślepek? Czy potrafisz sprawdzić czy instalacje są wykonane zgodnie z projektem i czy prawidłowo działają?

Do sprawdzenia potrzeba …

Do sprawdzenia wszystkich elementów i instalacji w mieszkaniu potrzeba sporo narzędzi przewidzianych w Polskich Normach. Trudno mieć lub kupować te wszystkie narzędzia na jeden odbiór.

Do sprawdzenia trzeba mieć Polskie Normy, Warunki Techniczne Wykonania Robót Budowlanych. Trzeba wiedzieć jak dokładnego wykonania można wymagać od dewelopera. Trudno mieć lub kupować te wszystkie normy na jeden odbiór.

Do sprawdzenia mieszkania trzeba mieć doświadczenie w nadzorowaniu i odbieraniu robót w budownictwie. Nawet jeśli masz te wszystkie poziomice, kątowniki, miarki, czujniki, dalmierze to trzeba wiedzieć jak ich używać. Trudno jest nauczyć się obsługi wszystkich narzędzi i urządzeń na jeden odbiór.

Do sprawdzenia lokalu trzeba mieć doświadczenie w rozmowach z deweloperami i wykonawcami. Oni uważają, że wszystko jest prawidłowo wykonane i nie chcą zgadzać się na wpisywanie usterek do protokołu odbioru. Chyba, że wiesz jak ich do tego zmusić. Trudno jest mieć doświadczenie jeżeli to jest Twój jedyny odbiór.

Poczuj się komfortowo podczas odbioru

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera to stresujący moment w życiu. Nie ma sensu komplikować go jeszcze bardziej. Lepiej mieć kogoś do pomocy, kogoś doświadczonego w budownictwie, kogoś wyposażonego w niezbędne narzędzia, kogoś posiadającego niezbędną wiedzę o nadzorze i kontroli robót budowlanych.

Niech specjalista budowlany sprawdzi wszystkie sprawy techniczne, sprawy wykończenia, sprawy budowlane. Specjalista będzie miał narzędzia, będzie znał normy, przepisy budowlane, będzie miał doświadczenie i zda Ci raport z kontroli mieszkania.

Ty będziesz kontrolował całą sytuację spokojny, że nic ważnego Tobie nie umknie.

Zrobimy to za Ciebie

Oferujemy pomoc inżyniera podczas odbioru technicznego mieszkania od dewelopera w Warszawie. Pomożemy wykryć usterki w Twoim mieszkaniu, sprawdzimy czy wszystko jest wykonane zgodnie z umową, Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, przepisami budowlanymi.

Warto wynająć fachowca!


Zamów już teraz Fachowy Odbiór Mieszkania
i oszczędź sobie kłopotów z deweloperem


Napisali o nas w mediach

FOM w mediach

Usługa dostępna w całej Warszawie i okolicznych miastach:

Dzielnice Warszawy: Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Okoliczne miasta: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Jabłonna, Brwinów, Nadarzyn, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.Odwiedź nas na Facebook-u